Vážení zákazníci,

omlouváme se vám, nicméně došlo k závadě na tiskovém stroji pro výrobu plakátů. Pokud máte i nadále zájem o tisk plakátů, informujte se o dostupnosti tohoto produktu. Stávající objednávky čekající na výrobu je možno stornovat s vrácením kompletní částky.

Ještě jednou se velmi omlouváme za případné komplikace. Děkujeme za pochopení.


Doprava levných letáků, plakátů
Dodací lhůty plakátů, letáků,…

Výroba tiskovin je započata okamžikem přijetí platby za tisk na účet. To může v závislosti na Vaší bance a času převodu trvat 1-2 pracovní dny! Aby mohly práce na Vaší zakázce započít co nejdříve, doporučujeme zaslat nám na e–mail info@cenik-tisku.cz potvrzení o převodu vygenerované z Vašeho internetového bankovnictví, nebo použít online platbu platební kartou. Další možnost rychlé úhrady je složení částky za tisk v kterékoliv pobočce FIO banky a.s. Dodací lhůta začíná plynout až potvrzením Vaší platby.

Výrobní lhůty včetně doby nutné na doručení platí pouze v případě tisku z dat, které nevyžadují další grafické úpravy, viz Jak připravit data. V opačném případě je třeba počítat navíc s dobou na zpracování podkladů do tiskové podoby! Tyto lhůty jsou orientační a mohou se v rámci kolísání vytíženosti provozu měnit +/− 1 pracovní den.

Standardní dodací lhůty

 • letáky standardní – expedice do 4 - 5 pracovních dnů + obvyklá doprava 2 pracovní dny
 • letáky opatřené UV lakem – expedice do 5 pracovních dnů + obvyklá doprava 2 pracovní dny
 • letáky skládané – expedice do 5 pracovních dnů + obvyklá doprava 2 pracovní dny
 • plakáty – expedice do 4 pracovních dnů + obvyklá doprava 2 pracovní dny
 • pohlednice – expedice do 4 pracovních dnů + obvyklá doprava 2 pracovní dny
 • hlavičkové papíry – expedice do 4 pracovních dnů + obvyklá doprava 2 pracovní dny
 • vizitky a reklamní karty – expedice do 4 pracovních dnů + obvyklá doprava 2 pracovní dny
 • kapesní kalendáře – expedice do 4 pracovních dnů + obvyklá doprava 2 pracovní dny
 • celopotištěné obálky – expedice do 7 pracovních dnů + obvyklá doprava 2 pracovní dny

Expresní ofsetový tisk plakátů, formáty A3 a A2, barevnost 4/0

 • plakát standardní – expedice následující pracovní den + obvyklá doprava 2 pracovní dny

Zrychlený tisk letáků, formáty A3, A4, A5, A6, DL, barevnost 4/4

 • letáky express – expedice do 2 pracovních dnů + obvyklá doprava 2 pracovní dny

V případě online platby, připsání částky nebo doručení potvrzení o převodu a zároveň dodání kompletních tiskových dat do 10:00 hodin dopoledne se počítá dodací lhůta včetně tohoto dne. Jinak běží až od následujícího dne. Vztahuje se na veškeré standardní výrobní lhůty a zrychlený tisk letáků.

Pro expresní ofsetový tisk plakátů musí být data + online platba nebo potvrzení o převodu z elektronického bankovnictví dodáno do 20:00 → plakáty budou expedovány následující den (k době dodání je nutno připočíst i samotnou dopravu).

Do dodací lhůty se započítávají pouze pracovní dny, ne soboty, neděle a státní svátky. Dodací lhůta může být mimořádně prodloužena vlivem vyšší moci nebo poruchy na výrobním zařízení dodavatele nebo jeho smluvních partnerů. O této skutečnosti bude odběratel neprodleně informován.

Doručení zásilky

Objednané zboží doručujeme výhradně kurýrní společností UPS. Doručení tiskoviny službou UPS Standard® je pro naše zákazníky poskytováno v rámci ČR zdarma. Doba doručování, respektive doručení tiskoviny obecně, službou UPS Standard se řídí výhradně obchodními podmínkami definovanými přímo a jedině společností UPS, k nahlédnutí na tomto odkaze. Tiskoviny jsou doručovány v kartonových krabicích o max. hmotnosti 20 kg na jednu krabici. Vzhledem k „ekonomickým“ cenám tisku není možno zakázky rozdělovat a rozesílat na různé adresy (příklad: objednávka 30.000 ks letáků jednoho vzoru nelze rozdělit na jednotlivé zásilky po 10.000 kusech a ty rozeslat na různé adresy). Taktéž není možno objednat balení tiskovin po určitých kusech do jednotlivých balíků. V rámci bezchybného a včasného doručení kurýrní služba požaduje uvést telefonní číslo na kontaktní osobu pro případ nejasné adresy nebo špatně označeného místa dodání.
Zásilku není možno doručit na P. O. BOX – zamykatelnou poštovní přihrádku.

NÁŠ TIP

nejčastěji
u nás
objednávate:Náš tip nejobjednávanějších produktů tisku

Tisk letáků A5 2500ks
cena za kus 0,74 Kč

Tisk letáků A6 5000ks
cena za kus 0,34 Kč

Tisk plakátů A2 300ks
cena za kus 7,83 Kč

Tisk vizitek 4/0 1000ks
cena za kus 1,15 Kč

Tisk pohlednic A6 500ks
cena za kus 2,77 Kč

Tisk hl.papírů A4 1000ks
cena za kus 1,80 Kč

dopravné a balné ZDARMA
Ceník tisku ©2010
|Spřátelené weby|